تبلیغات محیطی

تبلیغات از طریق بنر و بیلبورد تنها راهکار تبلیغ نیست و این روش هم مزایا و هم محدودیتهای خاص خود را دارد، ولی تجربه نشان داده است که استفاده هوشمندانه از این ابزار تبلیغاتی در معرفی نام تجاری (Brand) و پیشبرد اهداف فروش بسیار موثراست. البته باید توجه داشت که تبلیغات معمولا وقتی بیشترین نتیجه را به بار می آورد که از رسانه‌ها (به معنای خاص) و روشهای مختلف برای رساندن پیام به مخاطب استفاده کنیم. سازمانها و شرکتهای بزرگ و با سابقه این مطلب را می دانند و می کوشند پیام‌های خود را با رسانه های مختلف به مخاطبان برسانند. این شرکت‌ها با در نظر گرفتن نوع محصول و ارتباط آن با گروه مخاطبان معمولا از رادیو، تلویزیون، سینما، مطبوعات، تبلیغات محیطی‌ (پوستر، بیلبورد، ،…) بخوبی استفاده می‌کنند.

سه شاخص مهم پیام: کوتاه، گویا و زیبا

بیلبودرها بیش از انکه ابزار تبلیغاتی باشند یک رسانه به حساب می آیند رسانه ای که می تواند پیام خود را به موثرترین شکل ممکن به مخاطب خود منتقل کند به رسانه ای که بیشترین اثر بخشی را برای تبلیغات داشته باشد و موجب بقاء و موقیت تبلیغات شود رسانه اثر بخش می گویند . به بیان دیگر رسانه ای که بتواند پیام فروش و بازاریابی رادر مخاطبان درونی کند که قدرت نیاز سنجی ” نیازسازی “نیازمندی “ونیازشناسی آنان را تحریک کرده وآنهارابه عکس العمل وادارد رسانه ای اثر بخش است .

تبلیغات محیطی کارخانه کیان تایر

در ابتدای هر سال کارخانه کیان تایر کمپین سالانه بازاریابی و سالانه بازاریابی منطقه ای خود را تهیه و بر مبنای محل های مشخص شده جهت نفوذ در بازار را مشخص می کند.بر این مبنا عمدتا” اکران بیلوردهای محیطی در دو حوزه رادیال سواری و رادیال باری انجام می شود.در حوزه تایرهای رادیال باری بیلبوردها عمدتا” در مکان های پر تردد داخل شهرها و در حوزه تایرها ی رادیال باری بیلبوردها عمدتا در مراکز تجمع رانندگان، تقاطع های پر ترافیک و کریدورهای اصلی حمل بار و مسافر کشور اکران میشود، لذا برای پیشنهاد بیلبورد در وحله اول آگاهی از برنامه اجرایی هر سال ضروری است. کارخانه کیان تایر در انتخاب محل های مناسب دو ویژگی های اصلی بیلبورد همانند نور، ارتفاع، زاویه دید نسبت جاده ، نحوه نگهداری بیلبورد و … حساسیت ویژه ای دارد. به این منظور برای پیشنهاد بیلبورد فرم ذیل را به همراه تصاویر و موقعیت بیلبورد خود را برای ما ارسال نمایید.

نحوه تعامل با کارخانه کیان تایر

 1. تماس و اطلاع از برنامه کاری کارخانه کیان تایر و کمپین های بازاریابی محیطی
 2. تکمیل فرم پیشنهاد بیلبورد در همین صفحه
 3. مراجعه کارشناس منطقه ای و تایید بیلبورد
 4. مذاکرات جهت عقد قرارداد با کارشناس تبلیغات محیطی
 5. ارسال تصاویر در قسمت ضمیمه فرم
 6. پرداخت هزینه اکران

مشخصات انتخاب بیلبورد

 1. مساحت بالای ۷۵ متر
 2. جهت قرار گرفتن بیلبورد نسبت به جاده
 3. جهت قرار گرفتن بیلبورد نسبت به خورشید
 4. دارا بودن امکان روشنایی در شب
 5. شرایط اکران و نگهداری

جهت تکمیل فرم پیشنهاد تبلیغات محیطی از طریق لینک روبرو اقدام نمایید.

فرم پیشنهاد تبلیغات محیطی